Franču arhitektes Manuelle Gautrand vieslekcija

15. februārī plkst. 16 RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, notiks franču arhitektes Manuelle Gautrand vieslekcija «Reinventing Cities».

Manuelle Gautrand dzīvo un strādā Parīzē. Viņas radīto arhitektūru mēdz raksturot kā inovatīvu un provokatīvu.

Savu biroju Manuelle Gautrand izveidoja 1991. gadā. Kopš tā laika tapuši vairāki projekti teātra ēkām, kultūras institūcijām, dzīvojamajām mājām un biroju kompleksiem. Starptautisku ievērību Manuelle Gautrand pirmo reizi izpelnījās 2017. gadā, kad Elizejas laukos Parīzē tika īstenots viņas projekts Citroën Flagship Showroom C42.

Ar lekcijām par dažādām tēmām arhitekte viesojusies vairākās Francijas un ārvalstu augstskolās. Aktīvi piedalās starptautiskās konferencēs un izstādēs.

Viņas radošais darbs novērtēts ar starptautiskām atzinībām un balvām.