Sagatavošanas kursi zīmēšanā

Aicinām skolēnus, kuri plāno studēt RTU Arhitektūru, Materiālu tehnoloģiju un dizainu un Industriālo dizainu apmeklēt sagatavošanas kursus zīmēšanā, lai gatavotos iestāju pārbaudījumam Zīmēšanā.

Lai gatavotos Zīmēšanas eksāmenam programmās Materiālu tehnoloģija un dizains un Industriālais dizains piedāvājam četru mēnešu apmācības kursu (februāris, marts, aprīlis, maijs).

Nodarbības vadīs RTU Arhitektūras fakultātes Tēlotājas mākslas katedras docente Dina Baumane.

Kursi notiks ceturtdienās no plkst. 16.30 līdz 18.30 Tēlotājas mākslas katedras telpās, Ķīpsalas ielā 6 (435. telpā – Zīmēšanas zālē). Arī sestdienas grupā nepāra datumos vēl ir četras brīvas vietas. Prioritāte šajā grupā ir kursantiem, kas dzīvo ārpus Rīgas.

Pirmā nodarbība ceturtdienu grupai plānota 1. februārī. Sestdienu grupai – 3. februārī.

Kursiem jāpiesakās, aizpildot reģistrācijas anketu un nosūtot to uz e-pasta adresi: anita.meldere@rtu.lv

Maksāšanas uzdevumu varēs saņemt nodarbības dienā.

Uz nodarbībām līdzi jāņem A2 formāta rasēšanas papīrs, HB zīmulis, dzēšgumija, stiprinājuma piespraudes.

Tālrunis uzziņām: 67089210