Izsludināta pieteikšnās uz profesora Ivara Strautmaņa Latvijas reģionālās arhitektūras stipendiju

Nodibinājums „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” ir izsludinājis pieteiksanos uz profesora Ivara Strautmaņa Latvijas reģionālās arhitektūras stipendiju.

Profesors Ivars Starumanis stipendiju iedibināja ar mērķi veicināt kopējo harmoniju Latvijas pilsētu un lauku vides attīstībā, piedāvājot visplašāko paņēmienu klāstu gan plānojumu, gan arhitektūras formālo risinājumu veidošanā Latvijas pilsētu un lauku vides attīstībā.

Uz stipendiju var pretendēt RTU Arhitektūras fakultātes akadēmiskā bakalaura studiju programmas 4. kursa studenti un profesionālās maģistra studiju programmas 1. un 2. kursa studenti.

Konkursa kārtībā tiks piešķirta 1 stipendija 1200,00 EUR vērtībā.
Stipendija tiks izmaksāta divās daļās:
  • puse jeb 600,00 EUR tiks izmaksāta līdz 2018. gada janvāra beigām;
  • otra puse jeb 600,00 EUR tiks izmaksāta līdz 2018. gada februāra beigām.
Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāiesniedz:
  • CV (Curriculum Vitae) - informācija par profesionālo aktivitāti ārpus tiešās studiju programmas apguves;
  • Diplomprojekts vai studiju darbs.
Pretendentiem minētie materiāli jāiesniedz Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 415. telpā Ingunai Dumberei, tālr. 67089116, e-pasts: inguna.dumbere@rtu.lv, līdz 2018. gada 17. janvāra plkst. 17.00, kā arī jāaugšuplādē nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā www.fonds.rtu.lv.